Blogi
Smiling face

Voog ja Zone kombo

Kodumaine suurim hostingupakkuja Zone on oma valikusse võtnud Voogi, kasutajasõbraliku ning paindliku kodulehe haldusvahendi.

Voo lihtsusest ja eelistest oleme rääkinud ka varem (Milline CMS sobib sulle? ja On uus Edicy, on Voog!) ning täna sellele rohkem tähelepanu ei pööraks.

Täna teemaks olev kahe teenusepakkuja kombo annab kasutajatele võimaluse oma kodulehe, domeenide, e-maili kontode, aliaste jms puudutavaga ühes kohas, mugavas Zone keskkonnas.

Voo kasutuselevõtt on Zone Virtuaalserveri kliendile äärmiselt lihtne. Sisene juba tuttavasse “Minu Zone” juhtpaneeli ja Voog ootab paigaldamist Zone+ rakenduste seas (WordPressi, Magento jms populaarse tarkvara kõrval). Paar klikki ja tehtud ta ongi. Sarnaselt teistele Zone+ rakendustele, uuendatakse ja varundatakse Sinu Voo peale paigaldamist Sinu eest, automaatselt.

Voog on Zone klientidele tasuta 30 päevase prooviperioodi jooksul. Edaspidi maksab see võileiva hinna ehk 4€ kuu (+km), mis lisatakse virtuaalserveri arvele.Kuigi Voog pakub ka valmiskujundusi, on meie tegevus suunatud Voo peal töötavate erikujundusega lehtedele (Nt Keskkonnaõiguse Keskus, Medita Kliinik, Wesse Furniture jt. Võid vaadata rohkem meie tööde veebide sektsioonist.

Kui jäi midagi segaseks või soovid rohkem teada, saada oma mure või soov meile hello@sviiter.ee.

Jaga artiklit:
A picture of Sviiter

Artikli autorist

Sviitri tiimi taga seisavad viis rätsepa, kes alates esimesest tervitusest, projekti planeerimisest, kavandamisest, kujundamisest, kodeerimisest, trükkimisest kuni üleandmiseni sinu heaks toimetavad.
hello@sviiter.ee