Portfoolio

Mönus mesi

Saaremaa Loodusretkede ettevõtmist tüürib kohalik aktivist Ergo Oolup, kes elab ja panustab Saaremaa heaks oma toimetamistega igal hetkel. 
Ta hindab oma toodete välimust ning turunduse erinevaid tahke. Tema arusaamad heast tootest ning turunduskeelest on meie väärtustega vägagi sarnased.

Ergo põhitöö keerleb nelja kaubamärgi ümber, millest igaüks esindab teatud valdkonda milles ta tegutseb. Esimesed, millega Ergo toimetama hakkas oli Saaremaa Loodusretked ja Mönus Mesi, millest esimene korraldas Saaremaal loodusmatku ning teine võttis kokku Ergo teise huvi - mesinduse.

Tegevuste kasvades muutusid ka vajadused toodete ning teenuste eristamiseks. Süvenes Ergo pühendumine mesindusse ning tegelemine mesilaste aretuse ning vahendusega. Buckfast Bee oli meie esmane projekt, kus Ergoga koostööd alustasime. Aitasime tal luua tõumesilaste farmile tegusa logolahendi ning kodulehe võimaldamaks aretuse laialdasemat levikut.Teatud hetkest tundus, et huvi meetoodete vastu kasvab ning vajab endale Mönuse Mee kõrvale veel üht märgilise väärtusega tootesarja. Selleks sai Hää Mesi, mille alla liigitasime erinevad meesegud. Meesegudele tuli peagi järele meesinep ning seda kahe kangusastmega - kange ja mahe.

Lisaks toiteväärtust omavatele toodetele sisenes Ergo ka kosmeetikasse, tuues turule meresoolal ja meel põhineva kehakoorija sarja, milles kolm valikut - sidrunhein, männitõrv ja lavendel. Oleme omal nahal koorijaid testinud ning võime anda sooja sõna, et tegemist on igati väärt toodetega.

Kuid ka see polnud kõik. Kuna enamus meist teab mett siiski suurepärase teelisandina, siis on Ergo tootevalikus ka pärnaõie- ja melissi tee. Kõik on looduslik ja puhas, nii nagu igati roheline Saaremaa mesinik oma tegevust kommenteerib.
Ergot võib pidada justkui korstnapühkijaks. Vaadeldes tema pidevat pealehakkamist ning pühendumust võin soovitada talle alati ligi astuda. Saate kindlasti mitu head lugu, soovi korral erinevaid tooteid ning törtsu Saaremaist huumorit.


Klient: Saaremaa Loodusretked
Illustratsioonid: Joonas Sildre
Fotod: Valmar Voolaid
Coffee

Tule külla, räägime!

Me ei eelda, et teaksid, kuidas töötab veeb või mis on stants. Räägi parem oma ideest ning plaanidest.