Portfoolio

Visit Saaremaa

Visit Saaremaa on turismiettevõte, mis seisab hea saarlaste identiteedi, sealse ärikultuuri omapärasuse ning jätkusuutlikuse säilimise eest. 

Wesse Furniture 2016

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.

Eesti Interneti Päev

Eesti Interneti Päev on üritustesari, mis räägib ausalt ja ilustamata kodumaisest internetist, selle arengutest ning kitsaskohtadest, tõstab positiivseid ning kriitilisi pilke nii mineviku kui tuleviku suunal.

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise, e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.

Eesti Krediidipank

Sihtlaen on Eesti Krediidipanga poolt pakutav finantsteenus, mis annab inimestele võimaluse ellu viia erinevaid plaane või unistusi. 

Keskkonnaõiguse Keskus

2014. aasta üks mahukamaid projekte, Keskkonnaõiguse Keskuse veebi, dokumentide ning turundusmaterjalide uuendus on teie ees.

Tõlkebüroo Eiffel

Eiffel oli meie jaoks mammutprojekt, mis vältas mitmeid kuid. Seda rõõmsam on näha edukalt toimivat lõpptulemust kodulehe ning CVI näol.

Tallinna Ülikool - Erasmus

Erasmuse stilistika oli lõbusalt värviline, kuid pisut ajale jalgu jäänud. Uuendust vajasid mõningad trükised ning samuti meenete komplekt, mida võimalik jagada välistudengitele ja partneritele.

TAFTIE eesistuja 2011, EAS

TAFTIE on Euroopa-ülene innovatsiooniagentuuride ühendus, mille eesistujaks ning tegevuste koordineerijaks ning elluviijaks oli 2011. aastal oli EAS.

Mönus mesi

Saaremaa Loodusretkede ettevõtmist tüürib kohalik aktivist Ergo Oolup, kes elab ja panustab Saaremaa heaks oma toimetamistega igal hetkel. 

Wesse Furniture

Wesse alguses polnud ei nime ega lugu, oli paar särasilmset noort ja idee hakata tootma täispuit- ning palkmööblit.